علوم غزیبهکتاب
موضوعات داغ

شاقول سحرآمیز ابن سینا

شاقول سحرآمیز ابن سینا

 در این پست از سایت دانلود کتاب کمیاب و بینظیر داستان حیرت انگیز شاقول سحرآمیز ابن سینا دانشمند و فیلسوف بزرگ ایرانی را برای شما عزیزان قرار دادیم .

کتاب داستان شاقول اسرارآمیز ابو علی سینا یا همان ابن سینا یکی از مشهورترین کتابهای تمام دوران ها میباشد. این کتاب را به تمامی شما عزیزان توصیه میکنیم که حتما دانلود کرده و بخوانید .


لینک دانلود کتاب شاقول سحرآمیز ابن سینا


این کتاب حاوی یکی از نتایج آزمایشهای ابو علی سینا متفکر بزرگ ایرانی است که متأسفانه زیر کتابهای غربی پر از منطق و استدلال مخفی شده بود، تا اینکه ۵ سال پیش با سر و صدای یک آمریکایی در واقع آلمانی تبار منتشر می شود و جیب عده ای از ناشران را از دلارهای آمریکایی سیراب می سازد.

به قول ابن سینا «پاسخ تمامی سؤالها در درون ماست، و اگر انسان بتواند هیاهوی درونی خود را ساکت نماید، آنگاه است که او پاسخ را دریافت خواهد نمود.»

این شاقول ابزاری است برای پیش‌بینی از ابن سینا بزرگ

کتاب شاقول ابن سینا کریم زرگر جنبه هایی از زندگی ابو علی سینا رو نشون میده که از مردم پنهانش کردن، که ابو علی سینا اختراعاتی همچون شاقول داشته که با اون میشه جنسیت بچه در رحم مادر و میزان فعالیت چاکرا ها رو تعیین کرد و به کمک آن می توان پیشگویی کرد. پیشگویی هایی که واقعا به وقوع می پیونده!
شاقول ارائه شده در این کتاب مرغوبه و کارت های خوبی هم برای پیشگویی داره

 

شاقول سحرآمیز ابن سینا
شاقول سحرآمیز ابن سینا

داستان شاقول هم کاملا از لحاظ تاریخی صحت داره

این وسیله بی نظیره و کاربردش به دانشمندان جهان هم اثبات شده است.

در این کتاب ساختار ذهن،داشتن درونی پاک،قدرت ایمان و … به عنوان عواملی معرفی شده که باعث روشن بینی میشه (مثل روشن بینی بزرگان)

 

شما عزیزان میتوانید از سایت عاشق ثروت برای خواندن مقالاتی بسیار مفید در زمینه خودشناسی و ثروت بهره مند شوید.

 


 

لینک دانلود کتاب شاقول سحرآمیز ابن سینا

 


 

منبع
دکتر کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا